O nas

Pod Limbą – pokoje w Tatrach
uroczy, zabytkowy dom w centrum Murzasichla

Murzasichle to malowniczo położona miejscowość w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego u podnóża Tatr Wysokich oddalona od Zakopanego o 8 km. oraz 12 km od przejścia granicznego ze Słowacją
Miejscowość ta nieprzerwanie od kilkuset lat kultywuje tradycje Tatr i Podhala o czym świadczą liczne imprezy regionalne w strojach ludowych.
Posiada walory klimatyczne i krajoznawcze, turystów urzeka swym pięknem, bliskością gór oraz życzliwością mieszkańców.
Latem jest doskonałą bazą wypadową w Tatry dzięki bliskości licznych szlaków turystycznych, zimą natomiast oferuje kompleks narciarski dla narciarzy i snowboardzistów.
Znajdują się tutaj liczne sklepy, dwie regionalne restauracje, izba regionalna gdzie odbywają się prelekcje, poczta, wypożyczalnie sprzętu sportowego oraz perła budownictwa góralskiego-przepiękny drewniany kościółek.
Miejscowość znajduje się na wysokości ok. 1000 m.n.p.m. skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry Słowackie, Wysokie i Zachodnie oraz Giewont.
Z każdego pokoju panoramiczny widok na całe Tatry od Giewontu po Hawrań. Pokoje w tatrach to nie pusty slogan.

Z naszego obiektu bardzo łatwo dotrzeć do term w Bukowinie Tatrzańskiej – 5 km, Zakopanego – 8 km, Morskiego Oka – 15 km oraz na Słowację – 12 km